Forum BESKIDZKIE FORUM Strona Główna


BESKIDZKIE FORUM
"Tak mnie ciągnie do gór..."
Odpowiedz do tematu
katmandu


Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 310
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wrocław / Bystra Śląska

Rzeczywiście!!!



Ja również żałuję, ale okazji będzie jeszcze bezmiar...

Bardzo dziękuję za wszystkie słowa uznania, rzeczywiście było niezwykle pięknie. Zwłaszcza, że - jak zauważył Pete - ze względu na przegląd kolejki, na całym szlaku spotkałam w sumie pięć osób, a w schronisku poza mną siedziało tylko dwóch chłopaków.

Dodam jeszcze, że jak już byłam pod samym schroniskiem, to nagle od strony Małego Skrzycznego wyjechała ciężarówka z drzewem i pan kierowca ujrzawszy żywą postać na swej drodze (czyli mnie), zatrzymał się i wyskoczył z szoferki ze słowami "Niesamowite, prawda jak pięknie!!!"
Po czym przyznał, że dawno czegoś takiego nie widział, a jeździ tutaj bardzo często. Bardzo pogodny, przemiły człowiek, a w dodatku o całkiem niezłej znajomości Bystrej.

Eco - rzeczywiście sprawa wymagała poświęcenia, zwłaszcza że nie znam się jeszcze dokładnie na prawidłowych ustawieniach przy robieniu zdjęć i leżałam na tym śniegu chyba z 5 minut, "miotając słowa krewkie". Wink
Zobacz profil autora
savrad
Gość


powaliło mnie na kolana Wink Rewelacja...tylko pozazdrościć Very Happy
olo23333


Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 300
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Zdzieszowice

savrad napisał:
powaliło mnie na kolana Wink Rewelacja...tylko pozazdrościć Very Happy

Jak wyżej. kurcze ja tyle razy byłem w Beskidzie Śląskim ale ani razu nie widziałem taterek - szkoda i na prawdę zazdroszczę takiej widoczności.
Pzdr
Zobacz profil autora
kisiel1974


Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 42
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Sułkowice-Andrychów

Fajnie, bardzo mi się podobało , właśnie i dla takich chwil żyjemy
Zobacz profil autora
Monia


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 89
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa

Czemuż rzucił niektórych z nas los na niziny, kara jakaś? Przepiękne zdjęcia. Dziękuję.
Zobacz profil autora
Dedi


Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 357
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Katowice

Witam. Co prawda Katmandu ładnie nam tutaj zilustrowała swój pobyt na Skrzycznem i w okolicach, to jednak ja też pozwolę sobie dorzucić moje trzy grosze z wczorajszego wypadu w tamte rejony. Po krótce: widoki piękne, w schronisku cisza i spokój (kolejka nie kursuje), śniegu i błota dużo i tylko smutny widok po "brakującym" lesie w okolicy Kopy Skrzyczeńskiej i Malinowskiej Skały. Chociaż widokowo szlak wiele zyskał Wink Tutaj kilka zdjęć [link widoczny dla zalogowanych] Pozdrawiam.
Zobacz profil autora
Kris_61


Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 725
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Bytom

Pogoda i widoczność do pozazdroszczenia Smile Fatra i Tatry pięknie się prezenują. Inne foty tez niczego sobie Razz
Dzięki
Zobacz profil autora
Morze mgieł - impresje ze Skrzycznego... 31.1o.2oo9
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 2 z 2  

  
  
 Odpowiedz do tematu