Forum BESKIDZKIE FORUM Strona Główna


BESKIDZKIE FORUM
"Tak mnie ciągnie do gór..."
Odpowiedz do tematu
[fb] 3kopce
kilerus


Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 713
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Monoklina Śląsko-Krakowska

juz drugi raz udalo mi sie zorganizowac wieksza wycieczke do jaskini.
tym razem padlo na jaskinie w trzech kopcach. uzbrojony w opisy (ktore kompletnie nam sie nie przydaly) i mapke (tez niebardzo), wyruszylem na podziemny szlak. wraz z mieszkiem, andrzejem i bozenka (bo...and) dotarlismy po 10 do chaty wuja toma, gdzie mielismy spotkac dresika. spotkalismy go na przeleczy i wszyscy ruszylismy stromo pod gore szlakiem.
dresik cierpi na bezsennosc i wczesniej pojechal na przelecz salmopolska by stamtad udac sie do jaskini malinowskiej.
w koncu wlazimy do jaskini.
cel pierwszy to dotarcie do sali kazikow (tam kiedys byla puszka wpisow). wszystko wydaje nam sie jakies inne (nikt z nas nie jest tutaj pierwszy raz). idziemy "na pale". dziwne ale sie udalo. dotarlismy do miejsca oddalonego o ponad 100m od wejscia.wracamy na powierzchnie na posilek, by po chwili wejsc jeszcze raz. po drodze mijamy trzech gosci i pozdrawiamy sie tradycyjnym "czesc".
cel drugi to sprawdzenie co jest na prawo od wejscia. wniosek: niezawiele.
cel trzeci to dotarcie do matrixa. w "sali z kupa" wspinamy sie coraz wyzej i dochodzimy do sali chrystusa i tam juz kawaleczek do slynnego matrixa. ja, mieszko i dresik pokonujemy pierwszy zacisk. probuje sobie przypomniec gdzie trzeba isc. do matrixa jednak dochodze sam, a mieszko po wyjsciu z jaskini juz obmysla plan powrotu do jaskini (troche go to gryzie). po drodze spotykamy troche "nietoperzow" i pajakow. jeden z futrzakow jest dosc sporych rozmiarow, strasznie mi sie podobal.
wychodzimy z jaskini po 16 i widzimy jakies ogromne zgromadzenie. dziwne, ale mc donaldow tak szybko nie buduja. obok ekipy 20 identycznie wygladajacych postaci (taka moda ostatnio w naszym kraju), ochoczo przygotowujacych sie do zejscia do jaskini, do zejscia przymierza sie ekipa, ktora dowodzi zibi.gpr. szkoda, ze przyszli tak pozno, my wlasnie konczymy wycieczke. zreszta robi sie dosyc tloczno, no i film sie skonczyl. mam nadzieje, ze jeszcze kiedys sie spotkamy na podziemnym szlaku.


Ostatnio zmieniony przez kilerus dnia Pią 14:34, 13 Kwi 2007, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
Dresik


Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Katowice

To ja trochę fotek Jeżeli ktoś z ekipy chce być na fotkach to pliz o info. Narazie na okazywanie wizerunku osób uczestniczących nie mam autoryzacji

W drodze do Malinowskiej Jaskini, jej otwór a póżniej słoneczko na Malinowie Cool

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

Otwór i sama jaskinia w Trzech Kopcach

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]
Zobacz profil autora
kilerus


Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 713
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Monoklina Śląsko-Krakowska

ja sie zgadzam na przetwarzanie moich danych sobowych w celach komercyjnych i reklamowych.

zibi.gpr napisz jak tam twoja ekipa!!!
gdzie zasuwaliscie?
i jak bylo??
Zobacz profil autora
xaga
Moderator

Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 1378
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z podnóża Beskidu Małego [Andrychów/Kęty]

ładne zdjęcia...
a jaskinia też "niczego sobie" Smile
Zobacz profil autora
zibi.gpr


Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kęty

Oj szkoda iż minęliśmy się przy otworze Cool było by na pewno zabaaaawnie
My podążaliśmy za grupą z przewodnikiem doszliśmy do samego końca potem poczekali aż zniknie ten tłum w czerwonych kombinezonach i chodziliśmy po całej bez celu Razz spotkaliśmy jedną ekipę 3 osobową, ale dosyć szybko się ulotnili wyszliśmy z jaskini po 19:00 troszeczkę mieliśmy problem już ze znalezieniem otworu wyjsciowego, bo na zewnątrz było tak ciemno jak w środku dobrze ze przy otworze były liście Twisted Evil na fot ekipa Paweł Ja Sabi Wink i Damian .
ps. pan kturemu workiem zakrywali mięsień piwny w połowie zrezygnował Twisted Evil czyżby było za ciasno ?

[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]
Zobacz profil autora
kilerus


Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 713
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Monoklina Śląsko-Krakowska

zibi.gpr napisał:
ps. pan kturemu workiem zakrywali mięsień piwny w połowie zrezygnował Twisted Evil czyżby było za ciasno ?

kurcze, worek nie pomogl?
moze myslal, ze co z oczu to z serca.
nastepnym razem niech zadzwoni do koperfilda
Zobacz profil autora
mateusz_j


Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 273
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: bielsko-b

A Trzy Kopce to chodzi o te między Klimczokiem a Błatnią?

No i pytanie - skąd jest ten widok?
Dresik napisał:
[link widoczny dla zalogowanych]


Pozdrawiam! (trzeba w końcu wziąć się za dziewiczą penetrację beskidzkich jaskińSmile
Zobacz profil autora
kilerus


Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 713
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Monoklina Śląsko-Krakowska

mateusz_j napisał:
A Trzy Kopce to chodzi o te między Klimczokiem a Błatnią?

nie jest to dosc scisle okreslone pytanie
miedzy blatnia, a klimczokiem jest kilka jaskin.
ale odpowiadam: tak

a widok jest z przel. karkoszczonka
Zobacz profil autora
[fb] 3kopce
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu