Norden
Dołączył: 28 Sty 2008 |
Posty: 571 |
Przeczytał: 0 tematów
|
Ostrzeżeń: 0/3
|
Skąd: Wojnicz |
|
|
Wysłany: Wto 23:05, 04 Paź 2011 |
|
|
|
|
|
Palenica Białczańska – Dolina Rybiego Potoku – Morskie Oko – Czarny Staw - Rysy - Waga - Chata pod Rysami > powrót tą samą trasą
[link widoczny dla zalogowanych]
|
Ostatnio zmieniony przez Norden dnia Nie 10:00, 25 Gru 2011, w całości zmieniany 1 raz
|
Beskidus
Administrator
Dołączył: 20 Sty 2010 |
Posty: 768 |
Przeczytał: 0 tematów
|
Ostrzeżeń: 0/3
|
|
|
|
Wysłany: Śro 7:34, 05 Paź 2011 |
|
|
|
|
|
Ile zajęła cała ekspedycja??
|
|
Norden
Dołączył: 28 Sty 2008 |
Posty: 571 |
Przeczytał: 0 tematów
|
Ostrzeżeń: 0/3
|
Skąd: Wojnicz |
|
|
Wysłany: Śro 15:40, 05 Paź 2011 |
|
|
|
|
|
Z parkingu wyszedłem po 6, z powrotem byłem po 18. Wychodzenie i schodzenie "na czysto" jakieś 9 godzin. Podziwianie widoków itd. około 3 godziny.
|
|