Forum BESKIDZKIE FORUM Strona Główna


BESKIDZKIE FORUM
"Tak mnie ciągnie do gór..."
Odpowiedz do tematu
II Edycja Konkursu Fotograficznego "Wiosna, ach to Ty&q
Druh_Mateusz


Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Serwis internetowy [link widoczny dla zalogowanych] zaprasza do udziału w II edycji konkursu fotograficznego "Wiosna, Ach To Ty" im. Jerzego Kachla. Konkurs przeznaczony jest dla fotografów - amatorów, oraz sympatyków fotografii. W konkursie mogą wziąć udział fotografie wykonane w okresie kalendarzowej wiosny, które ukazują walory przyrodnicze, krajoznawcze, kulturowe, bądź historyczne Kukowa i okolicznych miejscowości.
Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu max. 4. zdjęcia. Prace należy dostarczyć drogą elektroniczną (w możliwie najlepszej jakości) na adres e-mail: [link widoczny dla zalogowanych], wraz z danymi autora (imię, nazwisko, wiek, adres, numer telefonu*) Na prace czekamy do końca maja. Wszystkie pytania prosimy kierować na adres e-mail [link widoczny dla zalogowanych], bądź skontaktować się telefonicznie 507072590.
Oceny zdjęć dokona specjalnie powołana komisja. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na bezpłatne wykorzystywanie zdjęć na potrzeby serwisu internetowego [link widoczny dla zalogowanych] (publikacja na stronie, oraz zaprezentowanie na wystawie pokonkursowej). O dacie i miejscu rozdania nagród poinformujemy początkiem czerwca!

* dane służą do kontaktu między organizatorami, a uczestnikami, nie będą udostępniane osobą trzecim.

Patronat medialny
[link widoczny dla zalogowanych]
Kurier Stryszawski
Zobacz profil autora
II Edycja Konkursu Fotograficznego "Wiosna, ach to Ty&q
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu