Forum BESKIDZKIE FORUM Strona Główna


BESKIDZKIE FORUM
"Tak mnie ciągnie do gór..."
Odpowiedz do tematu
Zarządzaj promocją z Picadio – 5 razy P
Picadio


Dołączył: 05 Sty 2015
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Zarządzaj promocją z Picadio – 5 razy P

Po pierwsze: promocja

Picadio to narzędzie, dzięki któremu kontrola działań promocyjnych staje się dziecinnie prosta. Do zaplanowania i zadbania o prawidłowy przebieg promocji potrzebujesz jedynie dostępu do intenetu. Inteligentna aplikacja zrobi za Ciebie resztę. Zainteresowany ułatwianiem sobie pracy? Poznaj Picadio!

Planuj

Żeby plan mógł zostać zweryfikowany, musi zostać najpierw stworzony. Do naszego systemu wprowadzasz bazę swoich produktów. Ustawiasz pożądane parametry i cały plan Twojej kampanii promocyjnej. Wszystko znajduje się w jednym miejscu – w „chmurze”, do której masz zawsze dostęp. Wszystkie dane są w niej bezpieczne.


Porównuj

Właściwie porównanie zdjęcia wzorcowego ekspozycji z ekspozycją rzeczywistą towarów wykona się prawie samo. Pracownik w miejscu sprzedaży wykona zdjęcie Twojej „półki”. Wyśle je do Ciebie, a aplikacja Picadio zajmie się resztą – automatycznie sprawdzi zgodność promocji z Twoim planem.

Poszukuj nowych kontaktów

System zarządzania Picadio umożliwia Ci wybór miejsc, w których chcesz eksponować swoje produkty. Szeroka baza punktów handlowych pomoże w dokonaniu najlepszego i dobrze spersonalizowanego pakietu miejsc. W zależności od wybranego abonamentu ich ilość będzie inna. Bez problemu dobierzesz ten, który odpowie na potrzeby Twojej firmy. Wyślij zaproszenie swoim klientom i czekaj na odpowiedź.

Prosto i pewnie

Koordynacja promocji nigdy nie była tak prosta. Picadio zastąpi wielką sieć handlowców, którzy z przyczyn naturalnych nie mogą znajdować się w kilku miejscach jednocześnie. A jeśli, mimo wszystko, będziesz potrzebować pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji. W każdej chwili możesz liczyć na naszą pomocną dłoń i wprowadzenie w mechanizmy działania Picadio. Dowiedz się więcej na stronie Picadio!

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1. Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość.
Zobacz profil autora
Zarządzaj promocją z Picadio – 5 razy P
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu