Forum BESKIDZKIE FORUM Strona Główna


BESKIDZKIE FORUM
"Tak mnie ciągnie do gór..."
Odpowiedz do tematu
Dziewiąty Karpacki Finał WOŚP
Kuba Terakowski


Dołączył: 23 Wrz 2010
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Serdecznie zapraszam do udziału w Dziewiątym Karpackim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (11-13.01.2013), w którym uczestniczyć będą schroniska górskie: w Dolinie Pięciu Stawów, na Hali Krupowej, Hali Lipowskiej, Hali Łabowskiej, Hali Miziowej, Kalatówkach, Krawcowym Wierchu, Kudłaczach, Luboniu Wielkim, Maciejowej, Markowych Szczawinach, nad Morskim Okiem, na Ornaku, Polanie Chochołowskiej, Przegibku, Przysłopie, Rycerzowej, Starych Wierchach, Stożku, pod Trzema Koronami, na Turbaczu, Wielkiej Raczy, nad Wierchomlą oraz Chata w Łupkowie, Chatka Skalanka, Cyrla, Gorczańska Chata i schronisko na Głodówce.

Przez cały finałowy weekend w "grających" schroniskach otwarte będą orkiestrowe sklepiki, z których dochód trafi w całości na konto WOŚP, a w niedzielę wolontariusze wyruszą ze skarbonkami na szlaki.

Wybierzcie się zatem w drugi weekend stycznia w góry, aby przyjemne połączyć z pożytecznym: wycieczkę ze wsparciem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W PROGRAMIE...

TRZECI WIEK POD TRZEMA KORONAMI...
W schronisku PTTK Trzy Korony kwestować będą studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku, aby szczególnie wesprzeć WOŚP grającą tym razem dla godnej opieki medycznej dla seniorów. Ponadto, w sobotę (12.01.2013) wieczorem swoje zdjęcia pokaże tam Bogusław Nowak (Wyprawa Tropem Rodaków przez Alpy Syberyjskie i Przybajkale' 2012).

DOM O ZIELONYCH PROGACH NA ORNAKU...
W schronisku PTTK na Hali Ornak wystąpi zespół Dom o Zielonych Progach (12.01.2013, wieczorem). Do skarbonek trafi też cały dochód ze sprzedaży szarlotki ofiarowanej przez gospodarzy schroniska. Więcej informacji: [link widoczny dla zalogowanych]

WIECZÓR MUZYCZNY NA CHOCHOŁOWSKIEJ...
W Schronisku PTTK na Polanie Chochołowskiej wystąpią: Adam Suder, Włodzimierz Mazoń oraz Robert Marcinkowski (12.01.2013, wieczorem).

ALASKA NA RYCERZOWEJ...
W Bacówce PTTK na Rycerzowej swoje zdjęcia z wyprawy "Me, myself & Alaska - czyli samotnie rowerem przez kraj niedźwiedzi i drwali" pokaże Kamila Kielar, a Olga Mytnik opowie o konno - trekkingowej wyprawie przez Kirgizję (12.01.2013, wieczorem). Zorganizowany zostanie tam też turniej gier planszowych.

LAWINY NA MARKOWYCH...
W Schronisku PTTK na Markowych Szczawinach Sebastian Fijak poprowadzi prelekcję o lawinach (12.01.2013, wieczorem) oraz warsztaty ratownictwa lawinowego (13.01.2013, od rana).

GDAŃSK NAD MORSKIM OKIEM...
W Schronisku PTTK nad Morskim Okiem tradycyjnie zorganizowany zostanie Morski Finał WOŚP - w orkiestrowym sklepiku nabyć będzie można "Instrukcję Obsługi Bałtyku" WWF oraz pamiątki z... Gdańska. Ponadto cały dochód ze sprzedaży szarlotki trafi - jak zwykle - do skarbonek wolontariuszy.

BALLADY NA PRZEGIBKU...
W Schronisku PTTK na Przegibku swoje ballady zaśpiewa Łukasz Nowak, a cały dochód ze sprzedaży grochówki zasili konto WOŚP.

BLUES W SKALANCE...
W sobotę wieczorem, w Chatce "Skalanka" swoje zdjęcia oraz filmy pokażą i opowieści snuć będą: Bogusław Mikucki, Ignacy Waldemar Nendza oraz Piotr Picheta. A przez cały wieczór śląskiego bluesa śpiewać będzie Marek "Makaron".

SLAJDY W DOLINIE PIĘCIU STAWÓW...
W Schronisku PTTK w Dolinie Pięciu Stawów swoje zdjęcia zaprezentuje Albin Marciniak (12.01.2013, wieczorem).

TOUR'Y NA HALI LIPOWSKIEJ...
W niedzielny poranek ze Schroniska PTTK na Hali Lipowskiej wyruszy Piąty Marsz Na Tour'ach, którego uczestnicy kwestować będą na szlaku prowadzącym przez Rysiankę na Halę Miziową.

ISLANDIA NA GŁODÓWCE...
W schronisku na Głodówce swoje zdjęcia z Islandii pokaże Michał Banaś (12.01.2013, wieczorem).

WERTEPY NA HALI KRUPOWEJ...
W Schronisku PTTK na Hali Krupowej - jak co roku, a więc już po raz dziewiąty pojawi się Klub Beskidzkie Wertepy.

WIECZÓR Z FILMEM I GITARĄ NA TURBACZU...
W Schronisku PTTK na Turbaczu zorganizowany zostanie pokaz zdjęć i filmów górskich. Zapraszamy tam też na wieczór z gitarą.

WE WSZYSTKICH SCHRONISKACH...
We wszystkich schroniskach przez cały weekend (12/13.01.2013) działać będą orkiestrowe sklepiki, w sobotę wieczorem przeprowadzone zostaną licytacje, a w niedzielę wolontariusze wyruszą ze skarbonkami na szlaki, pod wyciągi narciarskie oraz do miejscowości położonych u podnóża.

Kuba Terakowski
Koordynator Karpackich Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
tel. 603 305 401
e.mail: [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Zobacz profil autora
Dziewiąty Karpacki Finał WOŚP
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu