Forum BESKIDZKIE FORUM Strona Główna


BESKIDZKIE FORUM
"Tak mnie ciągnie do gór..."
Odpowiedz do tematu
ODKRYJ BESKID WYSPOWY - WEEKEND ZA PÓŁ CENY - 22-24 czerwca
Beskidus
Administrator

Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 768
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

ODKRYJ BESKID WYSPOWY - WEEKEND ZA PÓŁ CENY - 22-24 czerwca 2012 r.


Regulamin

1. Organizatorem akcji Odkryj Beskid Wyspowy – weekend za pół ceny w dniach 22-24 czerwca 2012 roku jest Forum Gmin Beskidu Wyspowego.

2. Celem akcji jest promowanie ośrodków turystycznych, kultury i sportu Beskidu Wyspowego.

3. Akcja adresowana jest do podmiotów zaangażowanych w obsługę ruchu turystycznego (hotele, pensjonaty, kwatery prywatne, gospodarstwa agroturystyczne, schroniska, restauracje, bary, kluby, instytucje kultury i sztuki, zakłady usługowe, ośrodki sportowe).

4. Udział w akcji jest bezpłatny.

5. Udział w akcji może wziąć każdy podmiot, którego oferta uzyska akceptację organizatora.

6. Oferta obejmuje wyłącznie produkty i usługi, których cena w dniach promocji obniżona jest o 50% w stosunku do ceny cennikowej (karty menu, cenniki usług).

7. Akcja promocyjna trwa od 22 do 24 czerwca 2012 roku w godzinach otwarcia obiektów usługowych i handlowych, usługi noclegowe dotyczą trzech dób (21/22 czerwca, 22/23 czerwca i 23/24 czerwca).

8. Lokale gastronomiczne i usługowe przestępujące do akcji zobowiązują się zaoferować cześć lub całość swojej oferty za pół ceny. Oferta obowiązywać będzie na wybrane i wskazane dania i napoje z karty oraz usługi z cennika. Oferta nie dotyczy cen alkoholu, chyba, że właściciel lokalu sam wyrazi chęć obniżenia cen na te produkty.

9. Oferta podmiotu uczestniczącego w akcji winna być wyeksponowana w widocznym miejscu obiektu oraz na jego stronie internetowej.

10. Organizator w ramach akcji promocyjnej przedstawi ofertę zgłoszonych obiektów na stronie [link widoczny dla zalogowanych] oraz na stronach Gmin Beskidu Wyspowego ...

11. Organizator będzie promował zgłoszone oferty w prasie i innych mediach.

12. Zgłoszenia chętnych ośrodków i partnerów akcji przyjmowane są do dnia 15 stycznia 2012 roku przez Gminy Beskidu Wyspowego, na terenie których prowadzona jest działalność.

13. W zgłoszeniu winien być umieszczony opis oferty, max 3 zdjęcia, wskazanie lokalizacji na mapie wg danych adresowych, wysokość ceny przed i po zniżce 50%.

14. Zgłoszenie oferty jest równoznaczne z akceptacją regulaminu przystąpienia do akcji i obliguje właściciela do bezwzględnego przestrzegania zawartych w nim zasad.

15. Uczestnicy nie przestrzegający zapisów powyższego regulaminu zostaną wyłączeni w przyszłych akcjach promocyjnych organizowanych przez Forum Gmin Beskidu Wyspowego.
Zobacz profil autora
ODKRYJ BESKID WYSPOWY - WEEKEND ZA PÓŁ CENY - 22-24 czerwca
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu