Forum BESKIDZKIE FORUM Strona Główna


BESKIDZKIE FORUM
"Tak mnie ciągnie do gór..."
Odpowiedz do tematu
WojtekB


Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 2690
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Stokrotka! Widzę że jesteś do przodu w porównaniu z resztą forum o cały miesiąc:

Stokrotka napisał:
10X poszlam na Barania


Wink

Mam też prośbę! Popraw ten tekst bo "skruty", albo brak odstępów po znakach interpunkcyjnych są nie do przyjęcia! I pomyśl nad tym co ci kiedyś p.Janek z 321 powiedział: pisz posty w Wordzie!

I przyjmij to jako radę. Bo jak następnym razem zobaczę tekst w tym stylu to nie zawaham się dać ostrzeżenia i niestety będziesz pierwszą osobą na tym forum ukaraną w ten sposób

Pozdrawiam

Wojtek B.
Zobacz profil autora
kilerus


Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 713
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Monoklina Śląsko-Krakowska

nie przesadzasz troche?
Zobacz profil autora
Stokrotka


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 607
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z gór

No to daj mi je.Od nastepnego razu dam tylko foty i tekstu nie bedzie.Tylko tytul jak to bedzie nowy temat.I tak tego tekstu jest malo.A jak Ci sie to nie podoba to to usun.
Zobacz profil autora
WojtekB


Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 2690
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Kilerus. Do ciebie też mam pare zastrzeżeń a propos stosowania poprawnej interpunkcji. Stary, sam mnie ostatnio beształeś o mój brak wykształcenia a mimo takowego staram się pisać poprawnie pod względem językowym. To tak dla przemyślenia, a odpowiedź typu: "Wszędzie piszę tak sam (tzn. bez polskich znaków)" akurat mnie nie przekonuje

Stokrotka. Zachowujesz się teraz arogancko i bezczelnie. Daję Ci radę (pisanie w Wordzie) i proszę o poprawne posty a ty wyjeżdżasz z takim tekstem i jeszcze obrażasz się.

I tak już BTW jeśli myślicie że ja piszę takie posty tylko dla zasady, tudzież żeby nabić sobie licznik ich to się grubo mylicie. Mi po prostu cholernie zależy na tym forum, a jak nas widzą tak nas piszą!

Pozdrawiam

Wojtek B.
Zobacz profil autora
kilerus


Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 713
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Monoklina Śląsko-Krakowska

nie wiem ale pierwszy raz spotykam sie z takim czyms
na zadnym forum nikt mi nic nie pisal

wyluzuj co!!!
Zobacz profil autora
Gość



Admin nie bądź też 'bioręwszystkonapoważnieiobrażamsięnawszystkich' Wink Więcej serdeczności a życie będzie przyjemniejsze.
WojtekB


Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 2690
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Kilerus... pójdź na 321 góry.pl to wtedy pogadamy czy jestem upierdliwy z interpunkcją Wink , a że biorę wszystko na poważnie? Cóż staram się jak mogę żeby to forum miało ręce i nogi, a jak stwierdził mój kolega: "Prawdziwy moderator to taki który wiesza się razem ze swym forum". Tylko ja chyba wiem ile się opisałem do fora.pl o jakiś pomysł a propos zabezpieczenia się przed spamerami... . Tak to forum to moje dziecko Smile
Zobacz profil autora
Gość



WojtekB napisał:
Tak to forum to moje dziecko Smile


Ale dziecku też wszytskiego zabronić nie można

BTW może by tak te posty wykasował? Przecież to OT Wink
ziolek


Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 650
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Piotrków Tryb

Wtracę się. Nie wydaje mi się, aby karanie ludzi za będy ortograficzne było dobrym pomysłem. Z drugiej strony pisząc coś należałoby dbać o jakość wypowiedzi. Proponuję aby w ramach zawieszenia broni Wojtek wycofał wypowiedź, a Killerus i Stokrotka zaczęli pisać zgodnie z zasadami przyjętymi w Naszym kraju. Przy okazji ja przepraszam za niezamierzone błędy w swoich wcześniejszych postach, ale nie ślędzę dokładnie tego co wcześniej napisałem i jakieś babole wynikające z niezbyt dokładnego wciśnięcita Alt moga się trafić.
Zobacz profil autora
buba


Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 3022
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: oława

a na forum bieszczadzkim jeden gosciu ma taki opis:"Wszystkie bledy ort. sa zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione Wink "

i co z takim zrobic? Wink
Zobacz profil autora
WojtekB


Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 2690
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

O Kilerusa chodzi mi mniej bo brak polskich liter choć utrudnia czytanie nie wpływa tak bardzo na jakość. Ale w przypadku błędów ortograficznych i braku odstępów już nie mogę być tak pobłażliwy, a temat wydzielam
Zobacz profil autora
ziolek


Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 650
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Piotrków Tryb

buba napisał:
a na forum bieszczadzkim jeden gosciu ma taki opis:"Wszystkie bledy ort. sa zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione Wink "

i co z takim zrobic? Wink


Jeżeli to zastrzegł sobie to już nic nie da się zrobić Smile


WojtekB napisał:
O Kilerusa chodzi mi mniej bo brak polskich liter choć utrudnia czytanie nie wpływa tak bardzo na jakość. Ale w przypadku błędów ortograficznych i braku odstępów już nie mogę być tak pobłażliwy, a temat wydzielam


No nie wiem czy nie utrudnia. W wielu przypadkach zmiana interpunkcji zmienia sens zdania.
Przykład [link widoczny dla zalogowanych]
Zobacz profil autora
Stokrotka


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 607
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z gór

Dobry przyklad beznadziejne forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zobacz profil autora
ziolek


Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 650
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Piotrków Tryb

I kto tu jest nietolerancyjny Smile
Zobacz profil autora
Stokrotka


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 607
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z gór

ziolek napisał:
I kto tu jest nietolerancyjny Smile

Nie o to chodzi.Moge Ci na pw napisac.
Zobacz profil autora
Błędy ortograficzne
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 2  

  
  
 Odpowiedz do tematu