Forum BESKIDZKIE FORUM Strona Główna


BESKIDZKIE FORUM
"Tak mnie ciągnie do gór..."
Odpowiedz do tematu
Nowy dział
WojtekB


Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 2690
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Witam !!!

Utworzyłem dziś nowy dział "Beskidy zagraniczne", gdyż jeden z użytkowników forum (o dziwo taki co na koncie ma 0 wypowiedzi) zwrócił mi uwagę, że Beskidy to nie tylko Polska. Tak więc tutaj możemy porozmawiać o Beskidach nie mieszczących się w granicach naszego kraju. Przy okazji dodatkowy moderator byłby wskazany . Chętnych proszę o wiadomość na PW.

Myślę też czy nie utworzyć by działu "Inne góry" w których pogadać moglibyśmy o tatrach, sudetach, alpach czy innych himalajach Wink. Wstrzymałem się z tym gdyż mogłoby to być zbyt wielkie odejście od tematyki Beskidzkiej. Ale liczę na dyskusję o tym w tym wątku.

Pozdrawiam

WojtekB
Zobacz profil autora
Re: Nowy dział
ammo


Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 1277
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

WojtekB napisał:
Myślę też czy nie utworzyć by działu "Inne góry" w których pogadać moglibyśmy o tatrach, sudetach, alpach czy innych himalajach Wink. Wstrzymałem się z tym gdyż mogłoby to być zbyt wielkie odejście od tematyki Beskidzkiej. Ale liczę na dyskusję o tym w tym wątku.

Wszystko zależy od tego na czym pierwotnie (w czasie tworzenia forum) miałeś zamiar się skupić. Czy miało to być forum typowo Beskidzkie obejmujące zagadnienia związane tylko i wyłącznie z Beskidami czy też bardziej uniwersalne jak np. FTK. Jeżeli chodzi o mnie to na propozycję utworzenia działu "Inne góry" przyjmuję postawę neutralną.
Zobacz profil autora
WojtekB


Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 2690
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Zależało mi na forum dla miłośników Beskidów. Ja też tak jak ty przyjąłem postawę neutralną i czekam na głosy pozostałych forumowiczów Very Happy
Zobacz profil autora
Nowy dział
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu