Forum BESKIDZKIE FORUM Strona Główna


BESKIDZKIE FORUM
"Tak mnie ciągnie do gór..."
Odpowiedz do tematu
6 maj-Równica,25 rajd Młodzieżowy[relacja]
Stokrotka


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 607
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z gór

Cel:Główny to Równica a pośrednie to >Kamienny>Trzy Kopce Wiślańskie>Orłowa
Data: 6 maj 2006
Czas trwania:o 7.45 zbiórka na przystanku PKS/WISPOL/ na Olimpijskiej, w domku byłam o godzinie 16[nie wiem o której na mecie byliśmy]
Typ: piesza
Opis:Wisła Uzdrowisko>Kamienny>Trzy Kopce Wiślańskie>Orłowa>Równica[meta]

Krótka relacja:
Więc o godzinie 7.45 zebraliśmy ssie w składzie: ja Rolling Eyes ,Pani Profesor(opiekunka naszego koła),Asia,Grześ i Dawid.W takim małym składzie ruszyliśmy ...samochodem na Kamienny...Wiem że to nieładnie ale musiałam sie przyznać..Mąż pani prof nas podwiózł bo inaczej nie zdążylibyśmy...No ale pożniej wędrowalismy sobie ładnie całą trasę..Nie udało mi się zanotować wszytskich czasów...Więc nie będzie to dokładne..Wiem tyle że na Kamiennym byliśmy o 8.15 a na Trzech Kopcach W. o 8.30.Na Orłowej wyszło mi że byliśmy o godz. 9.45 ale nie wiem czy to jest dobrze...W czasie wędrówki gadaliśmy sobie..A to z Pani Prof a to z Asią...Nie spotkaliśmy żadnych grup.Dopiero przy chatce lub schronisku na Orłowej było sporo ludzi...Zeszliśmy się z kilkoma grupami..To było pod Orłową..Ruszamy dalej już naRównice...Po drodze zrobilismy odpoczynek..I zdarzyła się historia o której już pisałam....(siedzimy i słyszymy z daleka jakieś spiewy, są coraz bliżej może jakieś 20 osób, mówie pani żebysmy uciekali, ona nic..dochodza nas a tu się okazuje że to 4 osoby szły i spiewały!)..Ruszamy dalej..I jak pisałam
Stokrotka napisał:
>>6 maj Równica..Było kilka powalonych drzew!(mam nadzieje że niedługo znikną obne ze szlaku. nipotrzebnie sie traci czas..i brzydko to wygląda..) no ale prócz tego nic szczególnego..sniegu nie spotkalismy
Trsa na Równice:Wisła Uzdrowisko-Kamienny-Trzy Kopce Wislańskie-Orłowa-Równica(ładnie oznaczony, zgubić się raczej nie da)

Docieramy na metę a tam już mnostwo osób..."Jak mrówków" Wink Zgłaszamy sie do organizatorów...Bierzemy kopertę naszej szkoły...Idziemy zweryfikować książeczki...Czekamy na łące na konkurs..Ide na konkurs z Grzesiem..Każdy pisze sam ,test..No i Grześ ma jedeny punkt więcej i wygrał 4 miejsce Twisted Evil Hehehe...Ale ja się tam nie przejmuje..Bedzie jeszcze okazja się odegrać Rolling Eyes Hihihi...Rozdanie nagród...Wracamy kawałek na dół a do Wisły zabiera nas mąż pani prof..I potem na autobus i do domku..No to był straszny skrot...Nie ma czasu żeby więcj pisać Rolling Eyes

Pozdrawiam serdecznie!

Aha!Pogoda dopisała
Zobacz profil autora
Re: 6 maj-Równica,25 rajd Młodzieżowy[relacja]
ammo


Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 1277
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Stokrotka napisał:
Docieramy na metę a tam już mnostwo osób..."Jak mrówków" Wink

Na Równicy zawsze jest masa ludzi, dlatego już nigdy się tam nie zjawię. To jest nie normalne żeby na szczyt prowadziła droga asfaltowa...
Zobacz profil autora
WojtekB


Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 2690
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Bardzo ciekawa relacja.

Przenoszę ją do Wypraw, bo tam powinna zostać umieszczona
Zobacz profil autora
Re: 6 maj-Równica,25 rajd Młodzieżowy[relacja]
Stokrotka


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 607
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z gór

ammo napisał:
Stokrotka napisał:
Docieramy na metę a tam już mnostwo osób..."Jak mrówków" Wink

Na Równicy zawsze jest masa ludzi, dlatego już nigdy się tam nie zjawię. To jest nie normalne żeby na szczyt prowadziła droga asfaltowa...


A wiesz Adam ze maja tam podobno hotel budowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Nie wiem czy to prawda na 100%!W sumie asfalt juz maja Wink

Pozdrawiam!
Zobacz profil autora
ammo


Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 1277
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

No, jeszcze dorobić drogę na Przysłop pog Baranią Górą i gitara...
Zobacz profil autora
Stokrotka


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 607
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z gór

Wypluj te słowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niech tylko sprobuja!!!!!!!!!!!!!!!!!


Od Wisły Czare z daleka!!!!!!!!!!!!!!

No i Malinki tez Rolling Eyes

Niech sobie takie rzeczy w Ustroniu robia! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Zobacz profil autora
buba


Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 3022
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: oława

czemu chcieliscie uciekac gdy uslyszeliscie spiewy??(ja bym dolaczyla Wink chyba ze tak okropnie wyli Wink ) mowisz ze juz o tym pisalas ale nie umiem znalezc :/
Zobacz profil autora
Stokrotka


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 607
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: z gór

buba napisał:
czemu chcieliscie uciekac gdy uslyszeliscie spiewy??(ja bym dolaczyla Wink chyba ze tak okropnie wyli Wink ) mowisz ze juz o tym pisalas ale nie umiem znalezc :/


Zapewniam Cie ze nie były to ładne piosenki..Tylko jakies wycie 4 osob które było tak bardzo słychać jakby ich szło 20!


Morały/Wnioski/Podsumowanie z tego rajdu
1>Może wędrowć samej lub w kilka osób.
2>Odwiedzać miejsca rzadziej odwiedzane..żeby mnie turystów spotykać.
3>Jak ktoś wrzeszczy w lesie jest tych osób mniej niż się wydaje..
4>Uczyć się porządnie szlaków i nie tylko(na szlakach straciłam punkty w konkursie)
5>Częściej rozmawiać z przewodnikami..

Te słowa są przepisane z mojego dziennika..Może się pośmejecie

Pozdrawiam!
Zobacz profil autora
6 maj-Równica,25 rajd Młodzieżowy[relacja]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu